Kurier dedykowany | Wycena

Rezerwuj dedykowaną usługę kurierską
Gregor Transport – Rezerwacja dedykowanej usługi kurierskiej

Kurier dedykowany jest to indywidualna usługa transportowa ekspresowego przewozu przesyłki na terenie Polski i Unii Europejskiej z Gregor Transport Szczecin.

Nasza usługa transportu kurierem dedykowanym, to:

  • Szybka wycena i realizacja usługi kurierskiej
  • Bezkonkurencyjna cena w tym segmencie usług
  • Odbiór i dostawa w Polsce i Unii Europejskiej
  • Dostawa samego dnia lub w dniu następnym (w zależności od godziny odbioru i odległości)
  • Międzynarodowy transport „od drzwi do drzwi”, „od drzwi do lotniska”
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
  • Gwarancja doręczenia przesyłki w określonym dla klienta czasie
  • Gwarancja odbioru i doręczenia poza godzinami standardowej obsługi kurierskiej
  • Znaczące skrócenie czasu transportu w porównaniu do systemowych rozwiązań kurierskich

Bezpieczny przewóz przesyłki samochodem przez dedykowanego kuriera, spokój klienta i poczucie komfortu wynikające z pewności, że przesyłka zostanie odebrana i doręczona o ustalonej porze, oraz, że nie zaginie lub nie zostanie uszkodzona w transporcie !

Dowiedz się więcej o usłudze Kuriera dedykowanego czytając pełny opis poniżej.

Kurier dedykowany


Szczegóły zapytania

Chcesz określić datę i czas odbioru, czy dostarczenia przesyłki ?
Zaznaczenie obu opcji, tzn. określenie zarówno daty i czasu odbioru, jak i dostarczenia przesyłki - nie jest jednoznaczne z możliwością realizacji takiej usługi kurierskiej, ponieważ odbiór i dostarczenie przesyłki jest zależne od trasy jaką musi pokonać kurier.
W przypadku wymaganej korekty tych wartości podamy realne wartości odpowiadając na zapytanie.


Odbiór przesyłki

Dostarczenie przesyłki

Odbiór przesyłki

Dostarczenie przesyłki

Przesyłka

Jeśli, jakieś gabaryty przekraczają nieznacznie dostępne predefiniowane wartości - to prosimy podać wartość maksymalną i w polu opisu przesyłki lub uwagach przedstawić różnicę.

Pozostało 500 z 500 znaków do wykorzystania.

Dane kontaktowe

Forma rozliczenia

Końcowe potwierdzenia


Kurier Dedykowany, czyli twój kurier do zadań specjalnych

Kurier dedykowany jest indywidualną usługą transportową ekspresowego przewozu przesyłek od nadawcy do odbiorcy, wykonywaną przez dedykowanego kierowcę i samochód. Opcje odbioru i dostarczenia dostępne są 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, nie jak ma to miejsce w przypadku odbioru i doręczenia poza godzinami standardowej obsługi kurierskiej.

W Gregor Transport wiemy, że normalne przesyłanie towarów drogą kurierską nie jest pozbawione wad. Bezsprzecznie główną wadą usług kurierskich jest brak indywidualnego podejścia do klienta. Wielkie firmy przewozowe i kurierskie robią wszytko, aby zminimalizować koszt odbioru i dostawy przesyłki. Przesyłki, są transportowane hurtowo do baz gdzie zostają przeładowane do pojazdu podążającego do następnej bazy, czyli kolejnej destynacji. Paczki są hurtowo magazynowane, i dziesiątki, a wielokrotnie nawet setki pracowników mają do nich dostęp, co często doprowadza  do uszkodzenia, czy zaginięcia przesyłek. Jeśli potrzebujesz „własnego zaufanego kuriera“, dedykowanego tylko dla twojej przesyłki to dobrze trafiłeś.

Kategoria:

Opis

24 godziny na dobę, 365 dni w roku Gregor Transport Szczecin jest do Państwa dyspozycji. Zapewnimy wsparcie na każdym etapie transportu pilnych odbiorów i doręczeń.Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, oraz bezpieczeństwo przesyłki na całej trasie.

Dedykowany samochód i kierowca
Pełna wiedza o Twojej przesyłce, dzięki bieżącym wiadomością z informacją o statusie zlecenia i to na terenie całej Unii Europejskiej, a wszystko dzięki dedykowanemu pojazdowi i kierowcy. Wybrane godziny Doręczenie przesyłki na Twoich warunkach.
Usługa Kuriera dedykowanego najczęściej używana dla przesyłek, które są niezwykle wartościowe, wysoce poufne, lub krytyczne dla zachowania ciągłości łańcucha dostaw. Powyższe wymaga specjalnego traktowania i zachowania najwyższej staranności dla zapewnienia, że przesyłki dotrą na czas i na pewno.

Krok po kroku – Jak działa usługa Kuriera Dedykowanego?
Nasz klient otrzymuje dedykowanego kierowcę z samochodem tylko do swojej dyspozycji. Przesyłka po obiorze od klienta jest przewożona najszybszą drogą do odbiorcy. Jest to system bezpośredniego odbioru od nadawcy i dostarczenia prosto do odbiorcy i nazywa się systemem door-to-door. Możliwe są więc odbiory i dostawy 24/7.

Wszystkie przesyłki traktowane, są z najwyższą dbałością, bez względu czy są to dokumenty wyjątkowej wagi, które muszą pozostać poufne, czy części do maszyn i urządzeń niezbędne np. do uruchomienia procesu produkcyjnego spowodowanego przez nieprzewidzianą awarię. Nasi klienci pragną nie ryzykować zgubienia lub kradzieży przewożonej paczki w trakcie przeładunku lub w sortowni, jak ma to miejsce w przypadku standardowych usług kurierskich dostępnych na rynku usług transportowych.

Dedykowany transport przesyłek prowadzimy od wielu lat, dlatego możesz nam zaufać.

Gwarantujemy doręczenie przesyłki w określonym czasie przez klienta o dowolnej porze dnia i nocy, ponieważ usługi dedykowanego transportu kurierskiego realizujemy tak jak wszystkie nasze usługi przewozowe i transferów lotniskowych w systemie 24 godzinnym.

Główną zaletą transportu dedykowanego jest szybkość realizacji zleceń w systemie całodobowym. To dzięki niemu powierzona nam przesyłka dotrze bezpośrednio do celu, bez postojów w miastach, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych usług kurierskich. W Gregor Transport zawsze indywidualnie planujemy trasy przejazdu i wybieramy zawsze najbardziej optymalne prowadzące do miejsca przeznaczenia. Bezsprzeczną zaletą naszej usługi transportowej Kuriera dedykowanego jest ekspresowość. Nasi klienci to zarówno firmy jak i osoby fizyczne, ceniące bezpieczeństwo, czas oraz wymagające obsługi na własnych, indywidualnych warunkach. Inaczej mówiąc Kurier Dedykowany to usługa transportowa szyta na miarę potrzeb klienta.

Zalety transportu dedykowanego

Najważniejszą zaletą transportu dedykowanego jest szybkość dostarczenia przesyłki zarówno pojedynczej jak i w systemie paletowym. Realizując od lat transport dedykowany dla firm nie boimy się ryzyka, ponieważ drugą zaletą transportu dedykowanego jest jego bezpieczeństwo. Przesyłka jest odbierana bezpośrednia od zleceniodawcy i trafia do określonego przez firmę miejsca. Jest to gwarancja, że przesyłka nie trafi w niepowołane miejsce, nie zostanie skradziona lub zagubiona po drodze. Pojazdy dedykowane mogą również przewozić przesyłki umieszczone na europalecie w kontrolowanej temperaturze. Kontrolowana temperatura zapewniana jest przez samochody posiadające agregaty chłodnicze oraz ogrzewanie postojowe. Transport dedykowany przez firmę OCS prowadzony jest zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasze motto to: jedna firma transportowa zapewniająca kompleksowe usługi = zadowolenie zleceniodawcy.

Indywidualne podejście
Pełna kontrola nad przesyłką
Możliwe dodatkowe ubezpieczenie

Kurier dedykowany

Kurier dedykowany lub express drogowy, to specjalna usługa kurierska polegająca na najszybszym możliwym doręczeniu przesyłki, najczęściej w tym samym dniu.

Taka usługa wykonywana jest bez udziału sieci magazynów, sortowni i transportu liniowego. Kurier natychmiast po odbiorze przesyłki od nadawcy, udaje się z nią bezpośrednio do odbiorcy. Dlatego właśnie jest to tzw. kurier dedykowany, ponieważ takiej usługi nie może wykonać “zwykły” kurier, który pracuje wyłącznie na przydzielonym terenie.

Koszt tej usługi zwykle liczony jest na podstawie faktycznej odległości i długości trasy przebytej przez kuriera – w obie strony.

Kurier dedykowany
Czas nagli, klienci naciskają, a ty nie masz pomysłu jaką firmą kurierską wysłać towar, aby dotarł na czas? Jeżeli w grę wchodzą ważne zamówienia i nie ma mowy o spóźnieniach, jedyną deską ratunku okazuje się być kurier dedykowany. Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy z jakichś powodów muszą dotrzymać pilnego terminu, niemożliwego do zrealizowania zwykłą przesyłką standard. Pomijana w niej jest konieczność przewozu paczki pomiędzy magazynami i centrami logistycznymi. Zamiast tego kurier dedykowany odbiera paczkę wprost z twojej firmy i bezpośrednio zawozi ja do odbiorcy. Pomimo że takie usługi są droższe od standardowych, nie brakuje na nie chętnych. Pamiętaj o tym, bo biznes nie znosi kompromisów. Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów stanowi o sile twojej firmy i determinuje odniesienie sukcesu.

Zobowiązanie doręczeniowe
Doręczenie przez kuriera tego samego dnia bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy.

Obszar usługi
Miejsca pochodzenia i przeznaczenia:
na terenie kraju.
Korzyści
Dedykowany kurier oferuje uslugi transportowe “od drzwi do drzwi” lub “burta – burta”.
Usługa idealna dla bardzo pilnych przesyłek, które trzeba dostarczyć jak najszybciej tego samego dnia.
Możliwość wysyłki na paletach zapewnia większą elastyczność i wygodę.

Pilny odbiór i doręczenie
Jeśli potrzebujesz natychmiast odebrać albo doręczyć niespodziewane lub ważne przesyłki w systemie „od drzwi do drzwi”, skorzystaj z naszej usługi Kuriera Dedykowanego. Zorganizujemy dla Ciebie dedykowany transport pilnych przesyłek.

Natychmiastowy odbiór przesyłki, wysyłka najbliższym możliwym lotem oraz doręczenie pod wskazany adres w najkrótszym możliwym czasie

Bardzo elastyczne rozwiązania dedykowane do nagłych przesyłek
Rozwiązanie skierowane zarówno dla segmentu B2B jak i osób fizycznych
Dedykowani doradcy oraz indywidualny sposób transportu

Dedykowany transport drogowy w systemie “od drzwi do drzwi” z doręczeniem w uzgodnionym czasie

Bardzo elastyczne rozwiązania dedykowane do nagłych lub wymagających szczególnych warunków transportu przesyłek
Rozwiązanie skierowane dla segmentu B2B
Dedykowani doradcy oraz indywidualny sposób transportu
Usługa dostępna na terenie kraju i Europy

Dodatkowe informacje

Początek

Koniec

Ilość pasażerów

Podróż powrotna

Usługa

Profil usługi