Indywidualny transfer na lotnisko | Wycena

Skorzystaj z usługi Indywidualnego Transfer Lotniskowego z GT – Gregor Transport Szczecin. Ustal dowolny punkt początku podróży, zdecyduj na jakie lotnisko chciałbyś jechać. Skorzystaj z usług GT – określ w formularzu: Początek podróży, Docelowe lotnisko, Podróżujących, Bagaż, Formę rozliczenia etc.

Gregor Transport Szczecin odpowie na twoje zapytanie o wycenę, każdej rezerwacji

Transfer na lotnisko

Objaśnienia - Transfer lotniskowy - Transfer na lotnisko

Skąd? - Początek podróży

Prosimy określić lokalizację odbioru pasażerów - adres i miasto zamieszkania wraz ze specyficznymi wskazówkami dojazdu (jeśli np. dojazd jest utrudniony) lub miasto i nazwę Hotelu wraz z numerem pokoju, aby kierowca mógł skorzystać z usług Recepcji (użyteczne dla wyjazdów nocą, gdy klient nie odpowiada na kontakt telefoniczny).

Dokąd? - Cel podróży i wylot

Potrzebujemy określenia szczegółów dotyczących lokalizacji celu podróży z nami.
Data, czas, numeru i cel lotu, pozwolą nam na dowiezienie podróżnych pod właściwy Terminal i bramkę do odprawy (w zależności od lotniska).
Prosimy również o określenie na ile wcześniej zaplanować dojazd na lotnisko, standardowy czas dojazdu na lotnisko to około 2 godziny przed odlotem, jednakże wiemy, że np. szczególnie podróżni z dziećmi chcieliby na lotnisku znaleźć się na 3 (trzy) lub nawet 4 (cztery) godziny przed odlotem. Czas dojazdu ma też szczególne znaczenie dla lotów międzynarodowych, gdzie bagaż do luku bagażowego nie jest przyjmowany później niż na godzinę przed odlotem samolotu.

Pasażerowie - Dorośli i dzieci

Liczba podróżnych i określenie czy podróżują dzieci? - Zdrowie i bezpieczeństwo waszych pociech jest dla nas priorytetem, dlatego tak ważna jest dla nas informacja czy podróżować z nami osoby nieletnie.

Mali Pasażerowie

Bezpieczeństwo - Foteliki

Zdrowie i bezpieczeństwo waszych pociech jest dla nas priorytetem, dlatego prosimy o dokładne określenie niezbędnej kategorii fotelików dla podróżująchych z nami dzieci. Stosujemy podział grup według Europejskej normy ECE R 44/03 i 44/04. Poniższe zestawienie przedstawia poszczególne kategorie fotelików:

 • Grupa 0 - poniżej 10 kg (do ok. 9 miesięcy)
 • Grupa 0+ - poniżej 13 kg (do ok. 18 miesięcy)
 • Grupa I - 9-18 kg (ok. 8 miesięcy - 3 1/2 roku)
 • Grupa II - 15-25 kg (ok. 3-7 roku)
 • Grupa III - 22-36 kg (ok. 6-12 roku)
Opieka Prawna - Nieletni Pasażerowie

Firma Gregor Transport jest przyjazna dzieciom i dostosowała swoje usługi, do obowiązującego systemu prawnego regulującego podróż nieletnich

 • Do 12 lat
  Dzieci mogą podróżować pod opieką prawnego opiekuna, który ukończył 18 lat
 • Od 13 do 17 lat
  Nastolatki mogą podróżować samodzielnie

Bagaż - Niestandardowy bagaż

Podróżujesz z niestandardowym lub wielkogabarytowy bagażem, takim jak np. Narty, Snowboard, Kite/Wind Surfing, Rowery czy wózki dziecięce. Jeśli tak to prosimy nas o tym poinformować i pozwolić nam dobrać odpowiedni samochód do waszej podroży.
UWAGA !
Nie przewozimy materiałów niebezpiecznych, zagrażających życiu lub zdrowiu, oraz nielegalnych.

Szczegóły zapytania o rezerwacjęDane kontaktowe

Forma rozliczenia

Końcowe potwierdzenia